Volvo XC40

Stworzony do miasta

Oto nasz pierwszy kompaktowy SUV - Volvo XC40. Prosto ze Szwecji.

Zaprojektowany z myślą o Tobie

Nowe Volvo XC40 to całkiem nowy typ Volvo, jednak tak samo jak inne modele, zostało w całości zaprojektowane z myślą o Tobie. Dzięki designowi i innowacjom sprawia, że Twoje życie staje się przyjemniejsze i mniej skomplikowane.

 

Wszystko pod pełną kontrolą.

Rozwiązania technologiczne w XC40 są skrojone na ludzką miarę. Prosty w obsłudze ekran centralny, praktyczny wyświetlacz kierowcy, system poleceń głosowych dostosowany do normalnej mowy – to wszystko ułatwia życie, a przy tym jest naturalne jak korzystanie z telefonu.

Wysoka pozycja za kierownicą, dobra widoczność, zwinność i zwrotność auta sprawiają, że prowadząc Volvo XC40 masz wszystko pod kontrolą. To jeszcze nie koniec długiej listy innowacji, które spotkają się z uznaniem nawet najbardziej wymagających kierowców.

Funkcja Pilot Assist  pozwoli Ci utrzymywać stałą prędkość i odległość od pojazdu jadącego z przodu, a także pomoże ruchami kierownicy pozostać na pasie ruchu. Dzięki inteligentnemu napędowi na cztery koła zyskasz lepszą przyczepność i opanowanie samochodu przy zaledwie minimalnym wzroście poziomu zużycia paliwa i emisji spalin.

 

Nie ważne, dokąd jedziesz, ważne, że dotrzesz tam bezpiecznie.

Funkcja City Safety, która dostępna jest w standardowym wyposażeniu każdego Volvo XC40 – rozpoznaje inne pojazdy, pieszych, rowerzystów i duże zwierzęta, ostrzegając Cię przed niebezpieczeństwem kolizji. Jeżeli w porę nie zareagujesz, automatycznie uruchomi hamulce, by uniknąć wypadku lub ograniczyć jego skutki.

Układ Run-off Mitigation wykrywa groźbę niezamierzonego zjechania z trasy i za pomocą ruchów kierownicy oraz, w razie potrzeby, hamulców, pomaga wrócić na właściwy tor jazdy.

 

 

Wygodny dostęp do przestronnego bagażnika.

Bagażnik Volvo XC40 wyposażony jest w elektryczne sterowanie pokrywy oraz funkcję hands-free. Wystarczy jeden ruch stopą pod tylnym zderzakiem, by pokrywa otworzyła się – lub zamknęła – automatycznie. Podłoga bagażnika jest składana, a oparcia tylnych siedzeń można opuścić jednym naciśnięciem przycisku.

 

Care by Volvo – stworzony z myślą o bezpieczeństwie Klientów biznesowych.

Usługa abonamentowa dla firm Care by Volvo, dzięki subskrypcji pozwala zmienić samochód na nowy przy 0 % wkładzie własnym. Gwarantuje to pełen komfort jazdy, gdyż wszelkie obowiązki związane z obsługą auta bierzemy na siebie.

 

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

 

Twoje Volvo XC40

  • Momentum

  • R-Design

  • Wersja wyposażenia Momentum została stworzona z myślą o wielbicielach skandynawskiego designu. Wyróżniają ją reflektory przednie wykonane w technologi LED, 12,3” cyfrowy wyświetlacz zegarów kierowcy oraz 18″, 5-ramienne felgi Silver 235/55 R18.

  • R-Design to sportowa wersja miejskiego SUVa. Wyróżniają ją przyciemniane tylne szyby, 19″, podwójne, 5-ramienne felgi Matt Black Diamond Cut 235/50 R19 oraz podwójne, zintegrowane końcówki rur wydechowych.

Kolejne kroki

Napisz do nas

Krzysztof Urbański - Doradca Handlowy ds. Kluczowych Klientów

Kierownik Działu Sprzedaży

Krzysztof
Urbański

Krzysztof Urbański

(12) 415 27 00 wew. 106

605 789 666

k.urbanski@wadowscy.dealervolvo.pl

Grzegorz Włosek - Doradca Handlowy

Doradca Handlowy

Grzegorz
Włosek

Grzegorz Włosek

(12) 415 27 00 wew. 110

693 457 100

g.wlosek@wadowscy.dealervolvo.pl

Małgorzata Łuczyńska - Doradca Handlowy

Doradca Handlowy

Małgorzata
Łuczyńska

Małgorzata Łuczyńska

(12) 415 27 00 wew. 108

697 319 100

m.luczynska@wadowscy.dealervolvo.pl

Sara Chrzanowska - Doradca Handlowy

Doradca Handlowy

Sara
Chrzanowska

Sara Chrzanowska

(12) 415 27 00 wew. 108

725 220 300

s.chrzanowska@wadowscy.dealervolvo.pl

Paweł Jankowski - Volvo Wadowscy

Doradca Handlowy

Paweł
Jankowski

Paweł Jankowski

(12) 415 27 00 wew. 106

725 325 100

p.jankowski@wadowscy.dealervolvo.pl

Mateusz Malicki - Doradca ds. Kluczowych Klientów Flotowych

Doradca ds. Kluczowych Klientów Flotowych

Mateusz
Malicki

Mateusz Malicki

(12) 444 54 44

695 538 100

m.malicki@wadowscy.dealervolvo.pl